Nogometni turnir

Jučer (14.12.2016.) smo sudjelovali na nogometnom turniru "Izvor - snaga zajedništva" u organizaciji Centra za pružanje usluga u zajednici "Izvor" Selce. Nastupilo je osam ekipa a ekipa našega doma zauzela je četvrto mjesto. Prvu utakmicu pobijedili smo rezultatom 3:1 i plasirali se u polufinale. Polufinalnu utakmicu gubimo rezultatom 8:0, protivnici su bili dosta stariji i snažniji od naše ekipe pa smo se morali zadovoljiti utakmicom za treće mjesto. Utakmica za treće mjesto bila je vrlo napeta, vodili smo 1:0 do zadnjih 5 sekundi utakmice i tada primamo gol kojim je protivnička ekipa izjednačila čime su izborili izvođenje šesteraca. U izvođenju šesteraca protivnici su bili uspješniji od naše ekipe te tako osvajamo četvrto mjesto. Ekipa je bila malo tužna zbog izgubljene medalje ali ovo je bio naš prvi zajednički nastup i pred nama je još puno utakmica i zajedničkih druženja. Ovom prilikom želimo pohvaliti i Centar za pružanje usluga u zajednici "Izvor" Selce na odličnoj organizaciji turnira gdje smo imali organiziran ručak a kasnije i kolače i sokove a na odlasku svako dijete dobilo je prigodan paket slatkiša.